Novinky výběrové značky Razer v sekci komponenty

Využijte jedinečnou šanci objevit a vyzkoušet profesionální herní komponenty Razer.

Využijte jedinečnou šanci objevit a vyzkoušet profesionální herní komponenty Razer.

Razer Tomahawk M1 / Razer Tomahawk A1

Stylová počítačová skříň Razer Tomahawk v kompaktním Mini-ITX nebo Mid-Tower provedení.

Skříň je vybavena prémiovými funkcemi, které vyhovují vaší představě o dokonalém zařízení, ať už je jakákoliv.

RAZER TOMAHAWK MINI-ITX

Tato herní skříň s vestavěnou správou kabelů je stvořena pro minimalistická a efektivní nastavení, přičemž nečiní žádné kompromisy ve výkonu - podporuje grafické karty plné velikosti i kapalinové chlazení.

OBOUSTRANNÉ OTOČNÉ DVEŘE ZTEMPEROVANÉHO SKLA

Instalace nových dílů nikdy nebyla tak pohodlná, a to díky praktickému provedení dveří skříně. Ty jsou vyrobeny z odolného tvrzeného skla, které nabízí dokonalou ochranu.

MAXIMÁLNÍ CHLAZENÍ, MAXIMÁLNÍ VÝKON

Ventilovaný horní panel Skříně jsou navrženy pro optimalizované chlazení vzduchem, odvádějí teplo nejen zezadu, ale i shora.

Podpora kapalinového chlazení

Ať už používáte vlastní nebo All-in-One chladič, Tomahawk Mini-ITX poskytuje dostatek prostoru pro podporu až 240mm radiátorů, aby se maximalizovaly chladící schopnosti vašeho zařízení.

Vestavěné prachové filtry

Razer Tomahawk zajišťuje čisté proudění vzduchu, které blokuje velké prachové částice a brání jim v přístupu k důležitým součástem vašeho PC, díky čemuž je údržba snazší a životnost vašeho systému delší.

KONEKTIVITA PŘEDNÍHO PANELU

Přední panel Razer Tomahawk je navržen pro pohodlné nastavení a obsahuje nejnovější port USB 3.2 Gen 2 Type-C pro rychlejší připojení k nejnovějším zařízením, vyhrazený port pro mikrofon pro streamery, port pro sluchátka a 2 standardní porty USB Type-A.

RAZER CHROMA™ RGB

16,8 milionů barev, nesčetné vzory, dynamické světelné efekty – zažijte plné přizpůsobení RGB a hlubší ponoření do největšího světelného ekosystému pro herní zařízení na světě. Díky rostoucího seznamu tisíců podporovaných zařízení a stovek her a aplikací se posunete na další úroveň s pokročilými funkcemi, jako je Chroma Studio, Visualizer, Connect a Workshop.

 

9220500001 - Razer Tomahawk M1

92205000010 - Razer Tomahawk A1

 


 

Razer Chroma Addressable RGB Controller

Adresovatelný RGB řadič Razer Chroma kompatibilní s veškerými ARBG zařízeními.

KOMPLETNÍ OVLÁDÁNÍ RGB

Realizujte svou dokonalou RBG vizi s Razer Chrome adresovatelným RGB řadičem. Synchronizujte své ARBG komponenty s periferiemi a zařízeními Razer Chroma prostřednictvím Razer Synapse 3 - softwaru navrženého pro největší světelný ekosystém pro herní zařízení.

KOMPATIBILITA S VEŠKERÝMI ARGB ZAŘÍZENÍMI

LED pásky, ventilátory, chladiče procesoru, PC skříně a další - pokud vaše komponenty používají standardní 3-pinový 5V adresovatelný konektor, budete je moci začlenit do své dokonalé RGB sestavy.

6 ADRESOVATELNÝCH RGB HEADERŮ

S každým portem podporujícím až 80 LED diod umožňuje tento ARGB ovladač složitější nastavení osvětlení a funguje jako rozbočovač pro všechna vaše zařízení kompatibilní s ARGB pro zefektivnění uspořádání vašeho zařízení.

RAZER CHROMA™ RGB

Tento řadič vám poskytuje přístup k robustnímu nástroji pro přizpůsobení, který umožňuje plnou personalizaci vašeho zařízení. Od základních světelných efektů, Chroma studio až po více než 150 herních integrací. Razer Chroma™ RGB je největší světový světelný ekosystém, který podporuje více než 500 zařízení od více než 50 partnerů.


9220500005 - Razer Chroma Addressable RGB Controller

 


 

Razer Kunai 120MM / 140MM aRGB LED PWM Performance Fan

Seznamte se s výkonnými aRGB ventilátory Razer Kunai ve 120 nebo 140 mm variantě s hydraulickým ložiskem poháněným technologií Razer Chroma™ a technologií lopatek ventilátoru inspirovanou elitními vojenskými letadly pro nenápadné a účinné chlazení.

FUNKCE

Tiché, výkonné ventilátory s hydraulickými ložisky. Ochlaďte svůj počítač pomocí ventilátoru aRGB s vysokým průtokem vzduchu a LED diodami a světelnými efekty poháněnými Razer Chroma™ RGB. Díky vysokému výkonu statického tlaku a snížené akustice je Razer Kunai perfektní volbou pro herní počítače.

PŘIPOJTE AŽ 8 VENTILÁTORŮ

Zřetězte a připojte až 8 ventilátorů Razer Kunai k ovladačům Pulse Width Modulation a aRGB, abyste vytvořili pohlcující světelné efekty. Podporováno softwarem Razer Synapse pro dokonalé přizpůsobení.

PODPORA OVLADAČE VENTILÁTORU PWM

Ať už potřebujete maximální proudění vzduchu k ochlazení počítače nebo tichý provoz při nižších otáčkách, náš ovladač ventilátoru s pulzní šířkovou modulací (prodává se samostatně) vám umožní pohodlně nastavit rychlost ventilátoru podle vašich potřeb.

RAZER CHROMA™ aRGB

Odemkněte dokonalé přizpůsobení aRGB s 16,8 miliony barev, světelnými vzory a efekty, které reagují na vaši hru. Získejte největší světelný ekosystém na světě a ovládejte jej z jedné platformy.

9220500002 - Razer Kunai 120MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

92205000021 - Razer Kunai 120MM aRGB LED PWM Performance Fan - 3 Fans

92205000020 - Razer Kunai 140MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

92205000022 - Razer Kunai 140MM aRGB LED PWM Performance Fan - 3 Fans

 


 

Razer PWM Gaming PC Fan Controller

Ovládněte proudění vzduchu a hluk svého počítače pomocí ovladače ventilátoru Razer PWM PC. Jednoduše použijte software Razer Synapse k odemknutí a přizpůsobení křivek modulace šířky pulzu až pro 8 ventilátorů a užijte si nižší hladinu hluku ve srovnání s tradičními nastavení ventilátorů napájených stejnosměrným proudem.

PŘIPOJTE AŽ 8 VENTILÁTORŮ

Ovladač Razer PWM Fan je navržen tak, aby poskytoval řízení napětí a PWM až pro 8 ventilátorů, podporuje širokou škálu požadavků na sestavení PC..

VLASTNÍ PROFILY KŘIVKY VENTILÁTORU

Vytvářejte vlastní profily křivek ventilátoru pomocí Razer Synapse a nechte ventilátory automaticky upravovat otáčky na základě teploty systému, včetně schopnosti běžet při nulových otáčkách pro úplné ticho..

POHODLNÉ MONITOROVÁNÍ VENTILÁTORU

Sledujte a upravujte otáčky ventilátoru z jediného intuitivního rozhraní se softwarem Razer Synapse..

TENKÝ PROFIL

Ovladač je nízkoprofilového designu a disponuje magnetickou podložkou, což usnadňuje instalaci ve stísněném prostoru..

9220500006 - Razer PWM Gaming PC Fan Controller